Köylerimiz Kasabalarımız Foto Galeri Video Galeri Radyo bozkır Bozkır TV Misyonumuz
 
 
  
ANASAYFA BOZKIR ZİYARETÇİ DEFTERİ SOHBET ODASI FORUM SÖZ SİZDE KİM NEREDE KÜNYE BİZE ULAŞIN
ARMUTLU KÖYÜNDE KAHREDEN TRAFİK KAZASI!
 
İlçemiz Bozkır'a bağlı Armutlu köyünün Tekke bileni olarak bilinen mevkiide yaşanan motorsiklet kazası sonucu 1 i ağır 4 kişi yaralandı. Ağır yaralanan; Hüseyin Yazar - Mehmet Kurt, Abdullah Gökçay ve Hamzalar kasabasından bir kişi Konyadaki çeşitli hastanelere kaldırıldı.


ARMUTLU KÖYÜNDE KAHREDEN TRAFİK KAZASI!
İlçemiz Bozkır'a bağlı Armutlu köyünün Tekke bileni olarak bilinen mevkiide yaşanan motorsiklet  kazası sonucu 1 i ağır 4 kişi yaralandı. Ağır yaralanan; Hüseyin Yazar - Mehmet Kurt, Abdullah Gökçay ve Hamzalar kasabasından bir kişi Konyadaki çeşitli hastanelere kaldırıldı. Olay 27 Mayıs 2011 Cuma günü Sarıoğlandan gelen Mehmet Kurt idaresindeki motorsikletle Abdullah Gökçay kontrolündeki motorsikletin virajı alamaması  sonucunda meydana geldi. Araçtaki 4 kişinin vücutlarının çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu bildirildi.


Kaza sonucu başından ve ayaklarından ağır şekilde yararlanan Özkan oğlu Hüseyin Yazar, kaldırıldığı Konya Meram Tıp Fakultesi hastanesinde tedavi altına alındı. Diğer kazazede Nevzat oğlu Mehmet Kurt'un kırılan ayak kemikleri kaldırıldığı hastanede alçıya alınarak taburcu edildi. Osman oğlu Abdullah Gökçay ve Hamzalar'lı kazazedenin ise tedavileri ise kaldırıldığı hastanelerde halen devam ettiği öğrenildi.


Bozkır Yıldızı.Com ailesi olarak kaza geçiren hemşehrilerimize Allah'tan acil şifalar diliyor ve ailelerine ve dostlarına geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Geçmiş olsun dileklerinde bulunmak ve kazayla ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin aşağıdaki telefon numaralarını arayabileceği ilgilerle ifade edildi.


İrtibat Tel;
Özkan Yazar:
0538 529 11 97
Nevzat Kurt: 0538 554 59 03
Abdullah Gökçay: 0536 746 03 68

Kaynak : Siristat.Com - Bozkır Yıldızı.Com Haber Merkezi
 
Yorumları Oku ( 0 ) Yorum Yap Yazdır Sorun Bildir
Bu haber toplam 4555 kez okunmuştur.
2005 - 2010 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
www.bozkiryildizi.com sitesi Bozkır ve çevresini interaktif ortamda tanıtmayı, misyon ve vizyon edinmiştir.
Danışma Hattı : Gsm : (0535) 592 40 40 E-mail : impectus@gmail.com - info@bozkiryildizi.com